Vula per dekore embelsirash Tescoma 4 Cope

SIG0311

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vula per Biskota per Krishlindje 4 Cope

Ideale për prerjen e madhësive të ndryshme të biskotave në brumë dhe pë dekorimin e tortave apo ëmbëlsirave

Produkte plastike të qëndrueshme të cilësisë së lartë.