Kornize Merry Christmas Shfaq më të madhe

Kornize Merry Christmas

ZEP0284

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Na duhet dashuri dhe atmosfere ne shtepine tone me rastin e festave te fundvitit

Nje kornize me njeriun prej debore do te ishte nje ide shume e bukur per dhurate 

E punuar me cope dhe me ngjyrat e Krishtlindjes

Mban nje foto me permasa 12x8cm

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: