Highlighter Palette WnW Shfaq më të madhe

Highlighter Palette WnW

A-002123

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Highlighter Palette WnW

Nje palete me 4 nunaca te reja 

Mund te nxirni ne pah dhe te theksoni zonat qe ju deshironi ne fytyren tuaj 

Nje formule me pigmente me perla micro-fine

Hijet mund te bashkohen ose te perdoren te ndara sipas deshires

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: