Letra dashurie te nje murgeshe Shfaq më të madhe

Letra dashurie te nje murgeshe

A-006188

Leke 550

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Këto pesë letra që gjenden në këtë libër prej pesë shekujsh botohen vazhdimisht, me tirazhe marramendëse dhe janë lexuar nga qindra miliona lexues në mbarë botën. Ato janë studiuar edhe nga Leo Spitzer, Rainer Maria Rilke, Frederic Deloffre, etj. ajo që i bën të kërkuara këto letra është një dashuri plot përpjekje të pakrahasueshme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: