Me i erret Shfaq më të madhe

Me i erret

BDR109

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Del më një fund edhe një libër i pestë në vijim të sagës së ethshme, plot pasion dhe seks e Grejit. Lexuesit nuk mund të rrinë pa marrë vesh të tjera gjëra nga jeta e Kristianit dhe Anës. Po çfarë ndodh në librin më të fundit të kësaj serie, i dalë në qarkullim në SHBA vetëm pak muaj më parë dhe që brenda një kohe të shkurtër vjen edhe për lexuesit shqiptarë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: