Dashuri qe flasin - me Bezmen dhe Usakligil Shfaq më të madhe

Dashuri qe flasin - me Bezmen dhe Usakligil

BOT0248

Leke 2,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pasione për dashurinë që na vijnë nga Turqia: Njëra është Dashuri e ndaluar, një nga kryeveprat e letërsisë turke të fillimshekullit të XX dhe tjetra vepra e Nermin Bezmen, që flet për një dashuri të veçantë në historinë e zhvillimit të Turqisë. Janë dy kryevepra që janë ndjekur me zell të madh edhe në ekranizime në seriale

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: