Helmi i dashurise Shfaq më të madhe

Helmi i dashurise

TO0303

Leke 600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Julia, Anushka, Kolomba dhe Rafaela kanë lidhur një pakt për miqësi të përjetshme. Ato janë vetëm gjashtëmbëdhjetë vjeçe dhe janë të etura për ta gjetur dashurinë e vërtetë. Secila prej tyre mban një ditar ku hedh padurimin, dëshirat, dashuritë, ëndrrat e veta. Por, si mund ti shmangin tërmetet emocionale të shkaktuara çdo ditë nga prindërit e tyre?

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: