Djali qe pervidhej nga dritarja dhe me hynte ne shtrat Shfaq më të madhe

Djali qe pervidhej nga dritarja dhe me hynte ne shtrat

BOT0029

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Amber Uokeri dhe vëllai i saj pak më i madh në moshë, Xhejku, kanë një baba të dhunshëm. Një natë Liami, shoku i ngushtë i Xhejkut, i cili banon përballë tyre, e sheh Amberin duke qarë në dhomën e vet dhe hyn nga dritarja për ta qetësuar. Pas asaj nate, raporti midis Amberit dhe Liamit ndryshon.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: