Xhejn  Er Shfaq më të madhe

Xhejn Er

PE0042

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Libri, i kritikuar nga bashkëkohësit si një roman që përmbante nxitje revolucionare, të pamoralshme dhe antifetare, Xhejn Er, është sot një nga veprat më të kremtuara të të gjitha kohërave. I ekranizuar më shumë se çdo klasik i shekullit XIX, Xhejn Er solli një revolucion në artin e rrëfimit.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: