Glob magnetik 6 inch

A-001316

Leke 7,990

-Leke 2,000

Leke 9,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Glob magnetik me diameter 15cm

Diametri i bazes 19 cm

Ufo Maglev per te dekoruar shtepine apo zyren tuaj

Me nje pjate ne pjesen e poshtme e cila ofron magnet dhe i jep mundesine globit te qendroje ne ajer

Gjate kohes qe e vini ne prize dhe vendosni globin siper kornizes dhe ai do te qendrojne fale magnetit dhe do te rrotullohet rreth vetes 

Mund te perdoret edhe si ambazhur per ndricimin. 

Praktik dhe i thjeshte ne perdorim, per zyra, dhome gjumi apo kudo tjeter qe ju deshironi ta vendosni

Nje dhurate shume e bukur per te dashurit tuaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: