T-Shirt i Personalizuar per Femije

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Bluze per Femije me personalizim

Mund ta personalizoni me emrin ose foton qe deshironi

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: