Certifikate e personalizuar Shfaq më të madhe

Certifikate e personalizuar

ARD0002

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Certifikate lindjeje e qendisur me daten, oren, diten dhe emrin e femijes tuaj.

Personalizohet per vajza dhe djem.

Certifikata eshte ne kornize me permasa 35x25 cm.

*Ky eshte nje produkt i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

                             

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: