Kuti Bizhuterish e madh 3D Decoupage

KAS0003

Leke 3,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti e madhe Bizhuterish prej druri MTF 8mm

Teresisht artizanale. Cdo proces per realizimin e kesaj kutie eshte bere me dore.

Eshte e zbukuruar me elemente vintage me metoden Decoupage

Perdoret per te mbajtur bizhuteri apo sende te tjera me vlere.

Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane  te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

 


*Pak informacion mbi tekniken e Decoupage*
Decoupage eshte arti I ngjitjes se letrave te prera dhe logove apo fotove ne siperfaqe objektesh te ndryshme me shtresa te shumta llaku duke u kombinuar gjithashtu me elemente te piktures. Procesi kerkon kohe, durim dhe shume pune per te arritur nje rezultat mahnites.

*Kur ju blini nje pune artizanale nuk eshte thjeshte nje objekt, por nje pjese zemre, nje pjese shpirti.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: