String Art Zodiak

IMZ0015

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jepini nje prekje artizanale ambienteve tuaja duke I bere me te vecanta se kurre.

StringArt realizuar ne dru me fije dhe gozhde. Per sfondin jane perdorur disa tonalitete te bluse dhe te zezes te cilat jane shkrire per te krijuar idene e qiellit me yje. Filli eshte me shkelqim dhe nuk pluhuroset. Te gjitha permasat mund te vendosen ne mur, poashtu edhe te qendrojne mbi tavoline.

Ju mund te zgjidhni shenjen e horoskopint qe deshironi


Vjen ne tre permasa :
15x15cm

20x20cm

25x25cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: