String Art 2 Fytyrat Shfaq më të madhe

String Art 2 Fytyrat

IMZ0010

Leke 3,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jepini nje prekje artizanale ambienteve tuaja duke I bere me te vecanta se kurre.

StringArt realizuar ne permasat: 30x40cm ne dru me fije dhe gozhde. Punimi me fijen e bardhe eshte  one line dhe ne menyre shume elegante perfaqeseson nje marredhenie ne cift. I pershtatshem per tu vendosur ne dhome gjumi apo edhe ne dhome ndenje

 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: