String Art Peshore

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jepini nje prekje artizanale ambienteve tuaja duke I bere me te vecanta se kurre.

StringArt realizuar ne dru me fije dhe gozhde. Punimi eshte realizuar me ngjyrat e tokes.

Permasa 20x20 eshte e pershtatshme per tu mbajtur ne tavoline.

Permasa 30x30 eshte me e pershtatshme per tu vendosur ne mur.

 Fija eshte me shkelqim dhe nuk pluhuroset. Mund te personalizohet me inicialet e personit te cilat do te mbishkruhen me penela.

 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: