String Art Top Futbolli Shfaq më të madhe

String Art Top Futbolli

IMZ0006

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jepini nje prekje artizanale ambienteve tuaja duke I bere me te vecanta se kurre

StringArt realizuar ne permasat: 30x30 cm ne dru me fije dhe gozhde.Punimi eshte i pershatshem per tu vendosur ne mur. Personalizohet duke I shtuar shkrimin e emrit me penel siper. Mund te vendoset ne dhome gjumi, poashtu edhe ne dhomen e ndenjtjes.

 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: