Set Mbajtese Rrethore me Veshje Druri

ERD0042

Leke 4,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kater mbajtese druri ne nje set te vetem

Per dekorimin e shtepise tuaj, me forme rrethore

Mund te vendosni sende ose cdo gje qe deshironi brenda tyre

Mbajteset jane te madhesive te ndryshme

Permasat: 14, 20, 25 dhe 29,5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: