Set Mbajtese me Veshje Druri

ERD0043

Leke 3,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tre mbajtese druri ne nje set te vetem

Per dekorimin e shtepise tuaj

Mund te vendosni sende ose cdo gje qe deshironi brenda tyre

Mbajteset jane te tre madhesive te ndryshme

Permasat: 16x10x10cm/ 23x11x15 dhe 27x11.5x20.5

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: