Album me Ditar Pink Shfaq më të madhe

Album me Ditar Pink

ZEP0378

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Album me ditar per fotot e bebit tuaj

Me 30 flete dhe permasa 25x25 cm

Ruan kujtimet me te bukura tuaja dhe femijeve tuaj ne cdo flete te albumit

Albumi eshte ne frome ditari dhe ju jep mundesine edhe te shkruanai rreth emocioneve te casteve te ndryshme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: