Globo Kuba Druri Qyteti Shfaq më të madhe

Globo Kuba Druri Qyteti

IF0178

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ndertoni qytetin prej druri

Këto kube ndërtimi me ngjyra të ndryshme të bëra me dru të forte, sherbejne per te ndertuar

Argëtim për të gjithë ndërtuesit e rinj

Kjo lojë trajnon aftësitë motorike dhe kreativitetin e femije

Per femije mbi 10 muajsh

Paketimi permban 40 pjese te ndryshme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: