Kingdom Gjirafe Druri me Rrota dhe Labirint Shfaq më të madhe

Kingdom Gjirafe Druri me Rrota dhe Labirint

IF0180

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gjirafa interaktive me ngjyra

Nje labirint i vecante i cili do te vere ne levizje femijen tuaj

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Material druri

Me permasa 12.5x6.5x11cm

Nje dhurate e bukur e cila do te zhvilloje imagjinaten e femijes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: