Ark Numerator me 10 Rreshta Shfaq më të madhe

Ark Numerator me 10 Rreshta

IF0183

Leke 390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Numerator me 10 rreshta dhe gogle me ngjyra te ndryshme

Permes tyre femijet marrin njohuri te ndryshme si per disa prej ngjyrave, do te fillojne te numeroje si dhe te bejen eveprime matematikore te hjeshta

Nje loder e cila do te zhvilloje aftesite motorike e logjike te femijes

Nje dhurate e cila do ti nxise femijet drejte te mesuarit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: