Jastek Zemer me Foto  Cuscino Love Shfaq më të madhe

Jastek Zemer me Foto Cuscino Love

ZEP0333

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize jastek ne formen e zemres me foto

Cuscino Love You me permasa 36x30cm

Fotoja ne mes te zemres ka permasa 10x15 cm

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

Me dizenjo dy arushe qe mbajne nje zemer ne dore dhe mbishkrimin I love you

Per njeriun tuaj te zemres te cilit deshironi ti dhuroni dashuri dhe kujtime te bukura

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: