Kornize Pellushi Zarf Cuscino Love You

ZEP0332

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize ne formen e nje zarfi me pellush

Cuscino Love You me permasa 40x30cm

Fotoja brenda zarfit ka permasa 10x15 cm

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

Per njeriun tuaj te zemres te cilit deshironi ti dhuroni dashuri dhe kujtime te bukura

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: