"Set per Meshkuj La Nuit De L'Homme Yves Saint Laurent  " Shfaq më të madhe

"Set per Meshkuj La Nuit De L'Homme Yves Saint Laurent "

AI0348

Leke 14,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per meshkuj La Nuit De L'Homme Yves Saint Laurent 

Permban Parfum 100ml dhe deodorantin Stick 75ml

Per te gjithe meshkujt qe adhurojne te kujdesen per veten kudo

Nje arome orientale  perfekte dhe qe mban gjate

Një joshje e freskët  mashkullore qe kombinohet me misteriozen dhe sensualitetin

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: