Kornize Save 3 Shfaq më të madhe

Arke Kursimi Save 3

ZEP0326

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arke kursimi Save 3 me ngjyre bojqielli

Material druri dhe xhami me nje nderthurje shume te bukur

Me mbishkrimin "Dreams come true"

Permasat e kutise 15x15x6,5cm. Nuk qendron e varur ne mur por mbeshtet

Kurseni para dhe perdoreni kutine si nje objekt dekorimi ne shtepine tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: