Globo Rere Kinetike dhe Keshtjella 300 Gr Shfaq më të madhe

Globo Rere Kinetike dhe Keshtjella 300 Gr

IF0087

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loje e vecante dhe e bukur, nje dhurate e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Rera kinetike do te ofroje argetim pa fund.

Ne paketim do te gjeni edhe 4 forma te ndryshme.

Paketimi pershn 300 g.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: