Florida Shfaq më të madhe

Hapese birre Florida

ZEP0252

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Hapese birre ne formen e shishes

Varet ne mur dhe eshte e pershtatshme per ambientet e bareve

Metalike dhe shume dizenjo terheqese per te gjithe pijedashesit

Nje dekoruese e kendshme per ambientet tuaja 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: