Kornize Viola Shfaq më të madhe

Kornize Viola

ZEP0215

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize 3 ne 1 per te te ruajtur kujtimet e te vegjelve tuaj.

Dy nga kornizat kane forme zemre dhe nje drejtkendeshe, e pershtatshme per tu vendosur ne dhomen e femijeve.

Korniza eshte material druri me ngjyra te lehta.

E pershtatur per tu vendosur ne tavoline ose per tu varur.

Permasat e fotove jane 8x8, 9x9 dhe 10x15cm.

E gjithe korniza ka permasa 18x23cm.

Printimi i fotove eshte i perfshire ne cmimin e kornizes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: