Kornize Cuscino Love Shfaq më të madhe

Kornize Pellushi Cuscino Love

ZEP0171

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate e vecante per te dashuren e zemres suaj.

Jastek pellushi me zemra te gdhendura, i cili perdoret edhe si kornize per foto, me ngjyre te kuqe.

Vendosni fotografite qe deshironi dhe dhurojani njerezve te zemres.

Permasat e jastekut jane 40x30 cm dhe e fotos 10x15 cm.

Foto eshte e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: