Kornize Rossana 2Q Shfaq më të madhe

Kornize Rossana 2Q

ZEP0170

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kornize druri me forme drejtkendeshe me mbiskrimin "Love" dhe "Love is all you need".

Ne te ju mund te vendosni njekohesisht 2 foto.

E vecanta e kesaj kornize eshte se ajo mund te perdoret edhe per ndricim ne pjesen ku eshte mbishkrimi "Love".

Vendosni fotografite qe deshironi dhe dhurojani njerit te zemres.

Struktura ne teresi e kornizes eshte me permasa 18x31 cm.

Secila nga kornizat ka permasa 10x15 cm.

E pershtatshme per tu varur.

Fotot jane te perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: