Kornize Marisol Q3 Shfaq më të madhe

Kornize Marisol Q3

ZEP0168

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kornize druri me forme drejtkendeshe me mbiskrimin Sweet Love.

Ne te ju mund te vendosni njekohesisht 3 foto.

Vendosni fotografite qe deshironi dhe dhurojani njerezve te zemres.

Struktura ne teresi e kornizes eshte me permasa 20x43 cm

Tre vendet e fotove jane te mbuluara me xham dhe secila ka permasa 10x15 cm.

Korniza eshte e pershtatshme per tu varur.

Fotot jane te perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: