Tabela muzikore- Small Foot

HV0123

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Small Foot - Tabela Muzikore

Tabela muzikore per femije e markes Small Foot.

Per djem dhe vajza te moshave mbi 3 vjec.

Kjo tabele muzikore eshte prej duri, ideale per muzikantet e rinje.

Ajo ka disa prej veglave muzikore me tinguj te ndryshem. Femijet do te mesojne notat e para muzikore.

Kjo tabela qendron mbi tre kembe dhe per kete arsye eshte shume e qendrueshme.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Tavolina: 44 x 23 x 25 cm, Shkopinjt: 20 x 1.5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: