Globo Mates i Rritjes i Zgjatshem Shfaq më të madhe

Globo Mates i Rritjes i Zgjatshem

IF0070

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje meter druri, per te mos humbur asnje centimeter nga rritje e femijes.

Argetuese, plot ngjyra dhe me personazhe.

Metri eshte ne forme puzzle i ci zgjatet deri ne 150 cm.

Permasat 93.5×10.2×0.7cm  

I pershtatshem per femijet mbi 3 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: