Ore per Meshkuj Curren M: 8215

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Curren modeli M:8215

Me forme te rrumbullaket rrip lekure vjen ne 3 ngjyra te ndryshme: e zeze, blu dhe kafe

Tregon daten dhe eshte mjaft praktike per perditshmerine tuaj

Nje ore shume stil per biznesmene per shkak te dizenjos elegante

Ofron stil dhe rehati, ndërsa materiali stainless Steel dhe dizajni rezistent ndaj ujit e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ju

Permasat:25.50 x 4.70 x 1.20 cm , Gjatesia e vendosur 19 - 23 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: