Kornize Eleonora Vertical Shfaq më të madhe

Kornize Eleonora Vertical

ZEP0062

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Eleonora Vertical

Nje kornize me foto ne forme vertikale

Dhurojani mikeshes tuaj, shoqes apo gjithkujt qe ka deshire te behet nje balerine

Material druri me dizenjo kembet e balerines te vizatuara 

Korniza eshte ngjyre e bardhe dhe ka permasa 10x15 cm

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: