Kornize Liebe Shfaq më të madhe

Kornize Liebe

ZEP0106

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Liebe

Nje kornize e vecante per te dashurit tuaj.

Korniza eshte me shkronja, ku shkruhet "Love"

Ne qender eshte vendi per te vendosur foton me permasa 10x10 cm ndersa e gjithe korniza 31x14 cm

Kornize e cila vendoset ne tavoline ose mund te varet.

Zgjidhni foton e duhur per te dashurit tuaj dhe dhurojini nje kornize te tille mjaft terheqese.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: