Intimo Merry See  MS6213

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intimo Merry See  MS6213

Produkti përbëhet nga 1 copë.

Ne ngjyren e zeze.

Nje produkte terheqes dhe teper elegante,i gjate me prerje ne pjeset e para te saj.

Per nje pamje unike dhe teper terheqese.Ideale per cdo raste te vecante.

E perbere nga 90% poliester 10% elastan

Lani atë me dorë në ujë 30 gradë, lëreni të thahet në hije, mos përdorni zbardhues.

11 produkte te tjere ne te njejten kategori: