Intimo Merry See  MS4029

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intimo Merry See  MS4029 

Produkti përbëhet nga 2 copë.

Me nje dizenjo vertet unike,duke ju dhene keshtu nje pamje vertet terheqese dhe nje freski ne keto nete te nxehta vere.

Ne ngjyre jeshile.

E perbere nga 90% poliester 10% elastan

Lani atë me dorë në ujë 30 gradë, lëreni të thahet në hije, mos përdorni zbardhues

11 produkte te tjere ne te njejten kategori: