Intimo Merry See  MS4004 Shfaq më të madhe

Intimo Merry See  MS4004

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intimo Merry See MS4004

* Produkti eshte i ndare ne 2 pjese, nje bluze me lidhese te bardhe ne fund, me krahe te gjata, qe mund ta ngushtoni sipas deshires. Edhe tutat kane llastik ne fund, per t'ju mbajtur me komode.
* Ngjyra eshte gri.
* Nje produkt mjaft unik dhe shume komod.
* Materiali eshte 90% Poliester 10% Elastik.

Udhezime per larjen:

Lajini me dore ne uje ne 30 grade, lereni te thahet ne hije, mos perdorni zbardhues.

11 produkte te tjere ne te njejten kategori: