Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Cash Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Cash

A-003299

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per meshkuj qe duan te jene te vecante.

Ndertoni stilin tuaj me aromen e nenexhikut, mandarines se kuqe dhe drurit.

Arome qe te mbush me energji, krijuar per meshkuj qe percojne deshiren per te jetuar.

Sasia e parfumit: 100 ml.

Sasia e deodorantit: 150 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: