Console Xbox 360 E 4GB Stingray e Zeze + 1 Muaj Antaresim

A-002893

Leke 17,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Console Xbox 360 E 4GB Stingray e Zeze + 1 Muaj Antaresim

Nje console e ridizenjuar ne pamje elegante per tu perputhur me familjen XBOX

Vjen sebashku me anetaresim nje mujor ne Xbox LIVE Gold

Ram 4 GB dhe ka te integruar Wi-Fi 

Pershtatet me rrjetet b / g / n 

I pajisur me nje porte dedikuar sensorit Kinect per te mundesuar lidhjen pa probleme 

Permban gjithashtu butonin XBOX Guide per lundrim me te shpejte

Jetesjatesi te baterise deri ne 30 ore dhe nevojiten 2 bateri AA 

XBOX Live ju jep mundesine qe me ane te abonimit nje mujor ju te shikoni ne HD filmat tuaj te preferuar ,

Ekipet tuaja te ESPN si dhe ngjarjet e tjera sportive

Console vjen sebashku me nje leve te zeze ne paketim 

Permasat jane 12.3 x 11.6 x 7.2 inches 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: