Garmin Ore Inteligjente Vivosmart 4, e Zeze

PRG0074_BK

Leke 19,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Garmin Ore Inteligjente Vivosmart 4, e Zeze

Dizajn elegant qe nderthuret modernja me detaje metalike dhe vjen me nje ekran te ndritshem

Eshte e pajisur me karakteristika qe rregjistrojne aktivitetin tuaj fizik gjate dites dhe monitojne gjumin tuaj

Sensore e kycit Ox e ndihmojne te njihet me mire me trupin tuaj dhe te tregoje nivelin e stresit, si dhe ndihmon ne baterine e ores

Monitoron gjithashtu rrahjet e zemres dhe ju ndihmon ti rikuperoni ato

Lidhet me smartphone (vetem per android) per te mare njoftime ne cdo kohe per mesazhet dhe thirrjet tuaja

Rezistent ndaj ujit deri ne 5 ATM edhe nese ju futeni ne uje teper te ftohte

Jetegjatesia e ores eshte deri ne 7 dite 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: