Set Parfum LA RIVE per Meshkuj Brave Shfaq më të madhe

Set Parfum LA RIVE per Meshkuj Brave

A-003278

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Propozim i ri, intrigues i aromes per burra nga La Rive.

Nje perberje e cila eshte nje simbol i energjise mashkullore dhe fuqise se natyres, duke marre frymezim nga aromat me te mira per meshkuj ne kohe.

Kombinim i aromes se detit, qelibar dhe gjethes se dafines.

Nje terheqje e parezistueshme.

Sasia e parfumit 100 ml.

Sasia e deodorantit 150 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: