Varazze Blue Shfaq më të madhe

Kornize me Forme Dritareje "Varazze Blue"

ZEP0094

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me Forme Dritareje "Varazze Blue"

Korniza eshte gjithmone nje dhurate speciale per te ruajtur kujtimet e bukura.

Kornize ne formen e dritares, e cila hapet dhe mbyllet.

Materiali eshte druri, me ngjyre blu.

Permasat e kornizes jane 13x18.

Korniza vendoset ne tavoline.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: