Lodra Kreative PINO - Radhitese Numrash Shfaq më të madhe

Lodra Kreative PINO - Radhitese Numrash

BAO0202

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

PINO NTC - Radhitese numrash

Permasat: 30x22.5x1cm

Te mesojme te numerojme

Te rendisim numrat

Dru i shendetshem per lojra te shendetshme

Nxisin kujtesen matematikore dhe stimulojne inteligjencen e femijes

Te parrezikshme per femijen tuaj

E pershtatshme per femije te moshave 4-7 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: