Lodra Kreative PINO - Radhitese Matematike

BAO0201

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

PINO NTC

Radhitese numrash

Rradhtitese veprimesh matematikore.

Permasat: 30x22.5x1cm

Dru i shendetshem per lojra te shendetshme.

Nxisin kujtesen dhe stimulojne inteligjencen e femijeve tuaj.

Te parrezikshme per femijen tuaj.

Te pershtatshme per femije te moshes 4-7 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: