Termus Simodesign White Kasanova 500 ml Shfaq më të madhe

Termus Simodesign White Kasanova 500 ml

LB0015

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Termus Simodesign White Kasanova 

Termus me cilesi te larte te bere nga çelik inox, nuk ruan arome ose shije.

Ajo ka nje siperfaqe te izoluar te dyfishte, keshtu qe mban te ftohte per 10 ore dhe te ngrohte per 20 ore lengjet qe ju vendosni ne te.

Mund te ndaloni perdorimin e shisheve te zakonshme plastike. 

Kapaciteti i termusit 500 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: