Termus Morning Red Kasanova 450 ml

LB0006

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Termus Morning Red Kasanova

Termusi morning eshte aksesori i duhur per te mbajtur me vete pije te nxehta dhe te ftohta,

pasi i mban te tilla per një kohe te gjatë fale struktures se brendshme qe ruan temperaturen.

Kapaciteti 450 ml.

Materiali i saj eshte inox.

Ngjyre e kuqe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: